I ty możesz pomóc w organizacji I Kujawsko-Pomorskich Targów Książki Regionalnej

Organizowane przez naszą Fundację we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Osielsku I Kujawsko-Pomorskie Targi Książki Regionalnej według naszych planów mają przerodzić się w imprezę cykliczną. Chcemy by każde wydawnictwo i autorzy książek wiedzieli, ze końcówka października to tym samym targi w naszym województwie.

Cała impreza jest całkowicie darmowa. Od wystawców inaczej niż ma to miejsce na innych targach nie pobieramy żadnych opłat za stanowisko. Mało tego zapewniamy posiłek jak i nocleg dla osób przyjeżdżających spoza województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dla osób odwiedzających nasze targi nie ma żadnych biletów. Gwarantujemy, że każdy kto odwiedzi nasze targi w dniach 23-24 października wyjdzie zadowolony.

Jednakże jak wiadomo nie ma nic za darmo. Dlatego też zwracamy się do Was jak i do lokalnych firm o pomoc.

Szukamy sponsorów, którzy pomogą nam w finansowym udźwignięciu tego przedsięwzięcia. Co dajemy w zamian? Głównie reklamę! Na wszystkich materiałach utworzonych na potrzeby targów znajdzie się logo firmy, instytucji czy też nazwisko naszego darczyńcy. Przygotowaliśmy również specjalne pakiety nagród, które trafią do osób i instytucji, które będą nas wspierać w organizacji targów.

Jeśli macie ochotę to serdecznie zapraszamy do pomocy.

Numer naszego rachunku bankowego, na który można przekazywać darowizny z dopiskiem „targi książki”:

Fundacja Historyczna im. Mariana Rejewskiego

Nest bank

15 2530 0008 2020 1069 2424 0001

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *