I ty możesz pomóc w organizacji I Kujawsko-Pomorskich Targów Książki Regionalnej

Organizowane przez naszą Fundację we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Osielsku I Kujawsko-Pomorskie Targi Książki Regionalnej według naszych planów mają przerodzić się w imprezę cykliczną. Chcemy by każde wydawnictwo i autorzy książek wiedzieli, ze końcówka października to tym samym targi w naszym województwie.

Cała impreza jest całkowicie darmowa. Od wystawców inaczej niż ma to miejsce na innych targach nie pobieramy żadnych opłat za stanowisko. Mało tego zapewniamy posiłek jak i nocleg dla osób przyjeżdżających spoza województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dla osób odwiedzających nasze targi nie ma żadnych biletów. Gwarantujemy, że każdy kto odwiedzi nasze targi w dniach 23-24 października wyjdzie zadowolony.

Jednakże jak wiadomo nie ma nic za darmo. Dlatego też zwracamy się do Was jak i do lokalnych firm o pomoc.

Szukamy sponsorów, którzy pomogą nam w finansowym udźwignięciu tego przedsięwzięcia. Co dajemy w zamian? Głównie reklamę! Na wszystkich materiałach utworzonych na potrzeby targów znajdzie się logo firmy, instytucji czy też nazwisko naszego darczyńcy. Przygotowaliśmy również specjalne pakiety nagród, które trafią do osób i instytucji, które będą nas wspierać w organizacji targów.

Jeśli macie ochotę to serdecznie zapraszamy do pomocy.

Numer naszego rachunku bankowego, na który można przekazywać darowizny z dopiskiem „targi książki”:

Fundacja Historyczna im. Mariana Rejewskiego

Nest bank

15 2530 0008 2020 1069 2424 0001

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *